خداحافظی اسکولاری با لیگ چین + کره جنوبی ۱۸ مقام کره شمالی را تحریم کرد – رودخانه و اخبار آب و هوا

ایسنا: ‌به نقل از العاجل، فیلیپه اسکولاری سرمربی سرشناس برزیلی هدایت تیم فوتبال گوانگژو چین را بر عهده داشت. او سابقه قهرمانی با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه داشت و توانست در لیگ چین هم جام قهرمانی را بالای سر ببرد
بعد از شکست دو بر یک گوانگژو برابر تیانجین، اسکولاری تصمیم گرفت که به صورت توافقی به همکاری خود با گوانگژو پایان دهد.

رسانه‌های چینی از کارلو آنچلوتی به عنوان گزینه جدی جایگزینی ‌اسکولاری سخن به میان می آورند.

ایسنا: ‌به نقل از العاجل، فیلیپه اسکولاری سرمربی سرشناس برزیلی هدایت تیم فوتبال گوانگژو چین را بر عهده داشت. او سابقه قهرمانی با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه داشت و توانست در لیگ چین هم جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
——————-
 خبرگزاری مهر به نقل از اِی بی اس نوشت: کره جنوبی امروز دوشنبه، تنها یک روز مانده به سفر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به سئول، تحریم‌های یک‌جانبه‌ای را علیه ۱۸ نفر از اتباع کره شمالی اعمال کرد
گفتنی است از افراد مشمول تحریم، ۱۴ نفر ساکن چین، ۲ نفر ساکن لیبی و ۲ نفر دیگر ساکن روسیه هستند.

به گفته یک منبع آگاه، همه این افراد که به نهادهای مالی کره شمالی وابسته هستند، پیشتر از سوی سازمان ملل متحد مشمول تحریم بوده‌اند و اغلب کارمندان عالیرتبه ای هستند که در جریان برنامه هسته‌ای-موشکی کره شمالی قرار دارند و در تبادلات مالی این کشور نیز دخیل هستند.

تحریم‌های کره جنوبی در حالی اعمال می‌شود که عملا از ماه می سال ۲۰۱۰ میلادی، هرگونه تبادل مالی میان سئول و پیونگ یانگ متوقف شده است.

 خبرگزاری مهر به نقل از اِی بی اس نوشت: کره جنوبی امروز دوشنبه، تنها یک روز مانده به سفر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به سئول، تحریم‌های یک‌جانبه‌ای را علیه ۱۸ نفر از اتباع کره شمالی اعمال کرد.
به گفته وزارت دارایی کره جنوبی، این افراد در ارتباط مستقیم با بانک‌های کره شمالی هستند و تحریم‌ها نیز با ادعای تلاش برای کاهش تراکنش‌های مالی نامشروع  پیونگ یانگ اعمال می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *