واکنش والورده به مصاحبه زیدان درباره گارد افتخار – رودخانه و اخبار آب و هوا

ورزش سه: بارسا با شکست ۳-۱ لگانس هم با رکورد شکست ناپذیری سوسیداد در لالیگا برابری کرد و هم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک تر شد

وضعیت مسی:« فکر می مکنم شرایط او خوب باشد و امشب هم با زدن سه گل، مثل همیشه باعث پیروزی تیم شد. فکر می کنم او خودش هم از استراحت خوشش نمی آید و بیشتر دوست دارد بازی کند. مسی اگر مصدومیتی داشته باشد، خودش به خوبی آن را کنترل می کند و امشب هم دیدید که از هر نظر شرایط بدنی او کامل بود.»

ورزش سه: بارسا با شکست ۳-۱ لگانس هم با رکورد شکست ناپذیری سوسیداد در لالیگا برابری کرد و هم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک تر شد.

 بارسا امشب دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول لگانس به زحمت می توانست به زمین آبی اناری ها بیاید و مسی با دو گل خود بارسا را پیروز روانه رختکن رفت ولی در نیمه دوم ابتدا لگانس فاصله را به یک گل کاهش داد ولی با گل دقایق پایانی مسی، برتری بارسا قطعی شد.

رکوردشکنی:« ما این رکورد را مدیون لوئیس انریکه هم هستیم که تیم را در ۷ بازی انتهای فصل گذشته بدون شکست هدایت کرد. ما همیشه برای برد برنامه ریزی می کنیم و باید بگویم که رسیدن به این رکورد تاریخی، کار دشواری بود.»

والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« نیمه اول عالی بودیم. موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و دو گل هم زدیم ولی در نیمه دوم مرتکب اشتباهات زیادی شدیم.

هیچگاه برتری با اختلاف دو گل، تضمین کننده پیروزی نیست. همین هفته پیش سویا دو گل از ما پیش بود ولی بازی را مساوی کردیم. بازیکنان فکر می کردند که کار تمام شده و همین باعث شد اوضاع برای ما خطرناک شود. باید بیشتر مسئولیت پذیر باشیم و ریتم خوبمان در نیمه اول را تا انتها حفظ می کردیم.»

واکنش والورده به مصاحبه زیدان درباره گارد افتخار

مصاحبه زیدان در مورد عدم تشکیل گارد افتخار برای بارسا:« هیچ نظری در این رابطه ندارم. ما هنوز قهرمان هم نشده ایم که بخواهیم به گارد افتخار فکر کنیم.»

دربی مادرید:« برایم مهم نیست که چه تیمی برنده می شود. ما نباید فکر کنیم که اگر اتلتیکو بازنده شود، قهرمان شده ایم. این تفکر، آغاز اشتباهات خواهد بود. ما هنوز برنده هیچ جامی نشده ایم.»

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *